Paslaugos

Energetika – tvarus bei taupus saulės energijos pritaikymas namams ar verslui

Saulės elektrinės - konsultacija saulės elektrinių įrengimo ir paramos gavimo klausimais, projektavimo darbai, montavimas, pajungimas ir priežiūra. Domanai gali pasiūlyti saulės elektrinių sprendimus visiems stogų tipams: plokščiam, šiferio dangos/čerpių imitacijos, skardiniam, čerpiniam stogui bei antžeminei elektrinei.

EV įkrovimo stotelės - namams, verslui arba viešajam naudojimui. Konsultacija EV įkrovimo stotelių įrengimo klausimais, projektavimo darbai, montavimas, pajungimas ir priežiūra.

Energijos kaupikliai – baterijos, kurių dalis gaminamos elektros energijos pertekliaus gali būti kaupiamas elektros energijos kaupiklyje ir sunaudojamas kitu, ne saulėtu laikotarpiu. Domanai gali įrengti energijos kaupiklį Jūsų pasirinktoje vietoje.

Off-grid sistemos - saulės elektrinės sistema, neprijungta prie pagrindinio elektros tinklo ir veikia nepriklausomai nuo viešosios elektros tiekimo infrastruktūros. Domanai gali įrengti Off-grid sistemą atokiam sodo nameliui, ūkiui ar mobiliuose objektuose (kemperiai, jachtos ir t.t.).

Apsaugos sprendimai

Vaizdo stebėjimo kameros

Apsaugos sistemos

Praėjimo kontrolė

Pastatų automatikos sprendimai

ŠVOK - šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas

Oras – oras sistema - šie siurbliai yra pritaikyti prie gyventojų poreikių - šaltuoju sezonu šildantys, o karštuoju - vėsinantys namų ar verslo patalpas. Domanai teikia konsultacijas sistemų įrengimo klausimais, parenka tinkamiausią įrangą ir sumontuoja.

Oras – vanduo sistema - tai sistema, kuri šildo vandenį tiek įprastam naudojimui, tiek namų šildymui: vanduo keliauja radiatoriais ar grindiniu šildymo būdu. Domanai teikia konsultacijas sistemų įrengimo klausimais, parenka tinkamiausią įrangą ir sumontuoja.

Rekuperacinių sistemų įrengimas - tai patalpų vėdinimo sistemos. Konsultacija sistemų įrengimo klausimais, įrangos parinkimas, montavimo darbai ir priežiūra.

Atvykite pas mus

Skambinkite

Rašykite el. laišką

Pristatome rytojaus sprendimus šiandien.

Rekvizitai

Domanai, MB

Į.k. 306027975

PVM mok. k. LT100014806716

Reg. adr. Šilutės pl. 39, Klaipėda


© 2023 | DOMANAI

Scroll to Top